Call Us:
Preschool: +48 697 979 100
Elementary: +48 22 646 92 89

Zapisy

 


Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Kanadyjska Szkoła Podstawowa zakończyła rekrutację do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2016/17.

Przyjmujemy zapisy na listę rezerwową.

Dziękujęmy.

KANADYJSKA SZKOŁA PODSTAWOWA – REKRUTACJA

Witamy w Kanadyjskiej Szkole Podstawowej w Warszawie: mamy nadzieję na współpracę z Państwem, naszym wspólnym celem jest zapewnienie pomyślnego rozwoju edukacyjnego i społecznego Waszemu dziecku.

Nasza szkoła gwarantuje wysoką jakość nauczania i przyjazne środowisko do nauki, działamy zgodnie z program International Baccalaureate (IB) w języku angielskim, a także zgodnie z polską podstawą programową, określoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Naszym celem jest wykorzystanie pełnego potencjału uczniów, rozwój intelektualny, emocjonalny, społeczny i fizyczny oraz pogłębianie ich świadomości estetycznej.

Wyróżnia nas kameralna i przyjazna atmosfera- gdzie znajomość i uznanie są cały czas pielęgnowane- nauczyciele ściśle współpracują z uczniami oraz ich rodzinami by każdy członek naszej społeczności mógł poczuć się ceniony i szanowany. Naszym celem jest utrzymywanie najwyższego poziomu edukacji dla wszystkich.

Rozwój szkoły ma na celu utrzymywanie wysokich standardów edukacyjnych (liczebność klasy nie przekracza osiemnastu uczniów, chociaż Dyrektor i Zarząd szkoły zastrzegają sobie prawo to zwiększenia tej liczebności do dwudziestu w niektórych przypadkach).

Niestety, w chwili obecnej szkoła nie ma możliwości zaspokojenia potrzeb uczniów z niepełnosprawnością psycho-ruchową.

By bliżej poznać naszą szkołę, proponujemy Państwu zapoznanie się z naszą ofertą, misją, a także z listą szkolnych zasad.

KONTAKT:
E-mail: admission@canadian- school.pl
Mobile: 697 977 222